Adjudicada Servicios

Serveis per a la prestació dels serveis d'intervenció socioeducativa - Serveis d'Atenció Diürna per a infants i adolescents de la ciutat de Girona (SAD Infància Girona)

Expediente: 2025049027

L’objecte del contracte és la prestació del Servei d’Intervenció Socioeducativa – Serveis d’Atenció Diürna de la ciutat de Girona (en endavant, SAD Infància), que es duu a terme als diferents punts de la ciutat.

2.676.248
Presupuesto base
913.459
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 14:06

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 mar 2026, 07:33

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)