En evaluacion Servicios

Serveis per a la direcció facultativa (lot 1) i la direcció executiva, coordinació de seguretat i salut, i control de qualitat (lot 2) de l’obra de l’ Hort del Rector

Expediente: 2026-06

L'objecte del contracte de serveis és licitar el conjunt de direccions per a l’execució de l’obra continguda en el projecte «Muralla de Valls. Consolidación, Reinterpretación y Urbanización. Fase II - ‘L’hort del rector’», situat al carrer del Mur, 5 (delimitat pel carrer Muralla Sant Antoni, el carrer del Mur i l’Església de Sant Joan Baptista) de Valls. Concretament: • Direcció facultativa. • Direcció executiva, Coordinació de seguretat i salut, i control de qualitat. S’inclou també la certificació final d’obra. D’acord amb la Llei 38/1999, de 5 de novembre, d'ordenació de l'edificació.

60.950
Presupuesto base
32.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Valls, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 15:06

Organismo contratante

Ajuntament de Valls

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Valls

En la misma provincia (Tarragona)