SERVEIS MEDICOSANITARIS DE LES FESTES DEL TURA

Expediente: CCS12025000049

Constitueix l’objecte d’aquest contracte la prestació dels serveis medicosanitaris de les Festes del Tura, que implica el punt sanitari, les brigades a peu i el servei d’ambulància.

29.524
Presupuesto base
29.524
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
19 ago 2025, 10:32

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 ago 2025
Anuncio de Pliegos 19 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)