Formalizada Servicios

Serveis manteniment de les instal·lacions i l’equipament de seguretat dels immobles així com la connexió dels sistemes d’alarma a una central receptora amb el corresponent servei de custòdia de claus i verificació personal.

Expediente: 8004330008-2024-0007059_lot 2

Serveis manteniment de les instal·lacions i l’equipament de seguretat dels immobles així com la connexió dels sistemes d’alarma a una central receptora amb el corresponent servei de custòdia de claus i verificació personal.

458.307
Presupuesto base
458.307
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2025, 12:03

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2025
Anuncio de Pliegos 17 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jun 2025
Anuncio de Formalización 17 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)