Abierta Sin plazo publicado Servicios

SERVEIS INTEGRALS DE VIGILÀNCIA, CONTROL D’ACCESSOS I SUPORT OPERATIU A LA SEGURETAT MUNICIPAL DE CASTELLDEFELS

Expediente: 2026000052

Serveis integrals de vigilància control d'accessos i suport operatiu a la seguretat municipal de Castelldefels

2.597.484
Presupuesto base
2.597.484
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castelldefels, Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 06:32
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Castelldefels

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Castelldefels

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Abierta 2026000042

Servei de prevenció aliè en les especialitats de seguretat en el treball i medicina laboral

440.135 €

Abierta 2026000042

L'objecte del contracte és la prestació del servei de prevenció aliè de riscos laborals, en les especialitats de seguretat en el treball, vigilància de la salut i la Coordinació de l'Activitat Empresarial (CAE), així com, la col·laboració en formació de PRL i l'assistència en riscos psicosocials, higiene industrial i ergonomia sota la direcció, control i avaluació del Servei de Prevenció Propi (SPP) de l'Ajuntament de Castelldefels.

185.898 €

Abierta 2026000044

Reparació de paviments a l'àmbit de la plaça de l'Església i voltants

362.566 €

Abierta 2026000044

Aquestes obres es centren en la millora d'alguns paviments dels carrers situats al voltant de la Plaça de l'Església i la mateixa plaça, essent aquests: - Plaça de l’Església - Carrer Arcadi Balaguer, entre el carrer Doctor Barraquer i la Plaça de l’Església (vorera nord, no inclou la calçada ni la vorera sud) - Carrer Arcadi Balaguer, entre el carrer Doctor Trueta i la Plaça de l’Església - Carrer del Pintor Serrasanta, entre Plaça de l’Església i carrer Santiago Rusiñol - Carrer de l’Església, entre Plaça de l’Església i carrer Doctor Barraquer - Carrer Primer de Maig, entre Plaça de l’Església i carrer Bisbe Urquinaona

362.566 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €