En evaluacion Servicios

Serveis generals en matèria laboral del personal al servei del Consorci de l’Estany

Expediente: X2026000098

Contrato de servicios en evaluación por Consorci de l'Estany en Girona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79211110.

5.334
Presupuesto base
12.801
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79211110
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2026, 14:05
Fecha límite
14 jul 2026, 23:59
Duración
2 años

Organismo contratante

Consorci de l'Estany

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2026
Anuncio de Pliegos 30 jun 2026
Fin Plazo Presentación 14 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 ago 2026, 04:23

Mismo sector y zona (79 en Girona)

Abierta X2026000092

Prestació del Servei d’assessoria i gestió administrativa laboral per a l’organisme autònom Patronat Call de Girona

4.760 €

Abierta 29/2026 - X2026000374

Concessió de servei per a la gestió i explotació del complex esportiu municipal de Llers

247.881 €

Abierta GENE2026003356 (X2026003411)

Gestio Integral del Festival de Jazz de Platja d'Aro

122.000 €

Abierta 2026_19_CAI_OH

Prestación del servicio de gestión integral del Centro de Atención e Información (CAI) del Consorcio ATM del Área de Girona, incluyendo la atención presencial, telefónica, electrónica, telemática y digital a las personas usuarias, así como la gestión de consultas, incidencias, quejas, sugerencias y reclamaciones vinculadas a los servicios gestionados por el Consorcio ATMG.

190.459 €

Abierta 2026043068

L'objecte del contracte és la prestació del Servei d'Atenció Telefònica per atendre les demandes i la gestió del Centre Coordinador d'Emergències de Girona 092, situat a les dependències municipals de la Policia Municipal ubicades al carrer Bernat Bacià 4.

602.099 €

Abierta 2026/14/SRV/OSA/VENTIL_EBG

Segons s’estableix a la normativa específica relativa a la Protecció contra Incendis, “Reglament d’Instal·lacions de Protecció contra Incendis” (RIPCI) R.D. 513/2017, de 22 de maig. Reial Decret 513/2017, és necessari contractar el servei de manteniment dels sistemes de ventilació mecànica de l’estació d’autobusos de Girona per tal de garantir-ne el seu correcte estat de funcionament i conservació.El sistema de ventilació forçada de l’estació d’autobusos de Girona s’integra de manera esquemàtica dels següents components: • Conductes d’admissió, extracció d’aire • Reixes, comportes, etc. • Extractors (turbines) • Variadors de freqüència de les turbines • Quadres elèctrics de control • Connexió a SCADA Segons detall del plec tècnic

35.970 €

Abierta AECTHC-2026-125

Servicio de asesoramiento jurídico-laboral para la redacción de una propuesta de Estatuto para profesionales transfronterizos

90.000 €

Formalizada COBS2026/032

L’objecte del contracte és la regulació de les condicions que regiran el contracte de patrocini de l’esdeveniment XXIII Rally Costa Brava Històric que se celebrarà els dies 28, 29 i 30 d’octubre de 2026 a la ciutat de Sant Feliu de Guíxols.

5.000 €

En evaluacion X2026000224

1. La descripció detallada del servei a realitzar: - Col·laboració en la tramitació dels expedients relatius a la gestió pressupostària, econòmica financera. - Participació en l’elaboració del pressupost: partides de despeses, ingressos, elaboració de l’expedient municipal, resolució d’al·legacions i propostes de modificació. - Suport al seguiment del Marc pressupostari: Estats d’execució trimestrals i anual. - Suport a l’elaboració de l’expedient de la liquidació del pressupost i del compte general: memòria i estats numèrics. - Confecció d’expedients de modificació de crèdit. - Actualitzacions del deute viu. - Càlcul del període mig de pagament a proveïdors i morositat anual. - Esforç fiscal i cost efectiu dels serveis. - Mecanització de dades en les plataformes públiques (MINHAP). - Preparació de les declaracions a presentar davant l’Agència Tributaria en matèria d’IVA i model 347. - Revisió, suport i entrada de dades comptables del SICALWIN . - Tramesa de fitxers i documentació de la Sindicatura de Comptes i Departament de Presidència de la Generalitat (EACAT). - Seguiment dels projectes d’inversió - Funcions de suport a la gestió econòmica de l’ajuntament. - Assistència personal al propi ajuntament. - Assessorament general telefònicament i per Mail. Aquest servei no podrà ser interromput, el contractista s’haurà d’assegurar que durant els períodes de descans i malaltia sigui substituït per un professional acreditat i capacitat que realitzi les tasques anteriorment descrites. Els períodes de descans sempre seran notificats amb un mínim de dos setmanes d’antelació, així com es notificarà la persona que realitzarà el servei en cas durant aquests.

38.678 €

Adjudicada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

Más licitaciones de Consorci de l'Estany