Abierta Sin plazo publicado Servicios

SERVEIS GENERALS D’ASSEGURANCES PEL CONSORCI SANT GREGORI

Expediente: CL06-2026

L’objecte del present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant, SDA) és la selecció d’entitats asseguradores amb la capacitat tècnica, professional i econòmica suficient que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes específics derivats en el marc del SDA, l’objecte dels quals és la contractació dels serveis d’assegurances necessaris per al Consorci Sant Gregori. El Consorci Sant Gregori és el PRENEDOR i ASSEGURAT de les pòlisses que es contractin en el marc del present SDA. Les pòlisses objecte del present SDA tenen per finalitat donar cobertura a: a) Els riscos derivats de la responsabilitat civil de l’activitat del Consorci Sant Gregori, b) Els danys materials soferts pels seus béns immobles i continguts, c) La responsabilitat civil derivada de la circulació dels vehicles propietat del Consorci Sant Gregori.

183.360
Presupuesto base
35.880
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
1 jul 2026, 14:04
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Consorci Sant Gregori, de Girona

Abierta CL06-2026

L’objecte del present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant, SDA) és la selecció d’entitats asseguradores amb la capacitat tècnica, professional i econòmica suficient que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes específics derivats en el marc del SDA, l’objecte dels quals és la contractació dels serveis d’assegurances necessaris per al Consorci Sant Gregori. El Consorci Sant Gregori és el PRENEDOR i ASSEGURAT de les pòlisses que es contractin en el marc del present SDA. Les pòlisses objecte del present SDA tenen per finalitat donar cobertura a: a) Els riscos derivats de la responsabilitat civil de l’activitat del Consorci Sant Gregori, b) Els danys materials soferts pels seus béns immobles i continguts, c) La responsabilitat civil derivada de la circulació dels vehicles propietat del Consorci Sant Gregori.

Adjudicada CL01-2026

Subministrament en règim d'arrendament i el servei de manteniment preventiu i correctiu de fonts d'aigua amb sistema de depuració d'osmosi inversa per al CSG

23.760 €

Adjudicada CL01-2026

Subministrament en règim d'arrendament i el servei de manteniment preventiu i correctiu de fonts d'aigua amb sistema de depuració d'osmosi inversa per al CSG

19.800 €

Formalizada CL03-2026

Serveis administratius de suport a l’àrea d’administració del Consorci Sant Gregori

34.853 €

Formalizada CL03-2026

Serveis administratius de suport a l’àrea d’administració del Consorci Sant Gregori

104.559 €