Formalizada Servicios

Serveis en comunicació, publicitat, difusió institucional i recull informatiu

Expediente: X2025013839

Prestació del servei de gestió de xarxes socials, tasques de comunicació, gestió de la publicitat, difusió institucional, recull informatiu, i disseny gràfic associat per tal de difondre i avaluar de forma clara, puntual i veraç tota aquella informació d’interès relativa a l’actualitat del municipi i als projectes i/o actuacions que es duen a terme des dels diferents serveis municipals, en els termes i condicions definits en aquest plec, amb l’objectiu de difondre la imatge, l’activitat i les iniciatives de l’Ajuntament de Banyoles.

180.096
Presupuesto base
180.096
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
26 mar 2026, 11:12

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 mar 2026
Anuncio de Pliegos 26 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 26 feb 2026
Anuncio de Formalización 26 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 mar 2026, 08:34

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)