Formalizada Servicios

Serveis d’intervenció socioeducativa en espais oberts i de dinamització juvenil de Maçanet de la Selva

Expediente: X2025004765

Concretament l’objecte del contracte comprèn les següents línies d’execució: - Intervenció en el medi obert - Espai jove i/o altres equipaments amb zones destinades a l’organització d’activitats juvenils i la seva dinamització

31.577
Presupuesto base
31.577
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Maçanet de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
11 feb 2026, 14:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 feb 2026
Anuncio de Pliegos 11 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 feb 2026
Anuncio de Formalización 11 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva

En la misma provincia (Girona)