Serveis del Casal d'Estiu a Riudarenes

Expediente: X2025001367

L’objecte del present contracte és oferir el servei del casal d’estiu infantil municipal de Riudarenes i Can Fornaca, per fomentar el creixement personal, l’oci i la sociabilitat dels infants durant les vacances d’estiu. Aquest casal constarà d’activitats esportives, socials, culturals, d’oci i de natura. Està plantejat com a eina d’educació en el lleure amb una base pedagògica, lúdica i cultural en la que es fomenten una sèrie de valors humans mitjançant la convivència i el treball en grup.

87.767
Presupuesto base
87.767
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Riudarenes, Girona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 14:56

Organismo contratante

Ajuntament de Riudarenes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Riudarenes

En la misma provincia (Girona)