SERVEIS DE VIGILÀNCIA I SEGURETAT PRIVADA I SERVEIS D’AUXILIARS DE VIGILÀNCIA I CONTROL PER L’ESPAI DE BARRAQUES I DE CONCERTS DE NIT DE LES FESTES DEL TURA D’OLOT

Expediente: CCS12026000043

Constitueix l’objecte d’aquest contracte la prestació dels serveis de vigilants de seguretat privada, personal de control d’accés i auxiliars de seguretat per a les Festes del Tura d’Olot. El servei comprendrà les tasques de control i vigilància d’accessos a la zona de concerts, barraques, instal·lacions, zones restringides, escenaris, materials, vehicles, etc.

12.406
Presupuesto base
12.406
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
17 jun 2026, 11:36

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jun 2026
Anuncio de Pliegos 17 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 ago 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)