Adjudicada Servicios

Serveis de treballs en alçada, certificació d’elements de seguretat contra caigudes i revisió i manteniment dels sistemes de protecció contra aus instal·lats del Museu Nacional d’Art de Catalunya, amb mesures de responsabilitat social i ambiental

Expediente: MNAC-2026-74

Contrato de servicios adjudicado por Consorci Museu Nacional d'Art de Catalunya en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 50800000. Adjudicado a UMBRAL DE TOLERANCIA, SL. Se recibieron 3 ofertas.

89.180
Presupuesto base
196.197
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50800000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 18:04
Fecha límite
27 may 2026, 21:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
UMBRAL DE TOLERANCIA, SL
NIF
B63053060
Importe
76.940
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación 27 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Consorci Museu Nacional d'Art de Catalunya

Formalizada MNAC-2026-156

Adquisició de la pintura de Joaquim Mir, “La Sagrada Família en construcció” (1898), i de l’obra d’Antoni Clavé, “Bridge” (1938).

45.000 €

Formalizada MNAC-2026-95

Servei de manteniment i reparació de les màquines d’elevació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, amb mesures de contractació pública responsable social i ambiental

25.426 €

Formalizada D154-2026/132

Concurs de projectes, amb intervenció de jurat, per a la selecció del projecte d’ampliació i rehabilitació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, i l’adjudicació del contracte de serveis relatius a la redacció de l’avantprojecte de l’ampliació i rehabilitació del Museu Nacional d’Art de Catalunya, així com la possible adjudicació dels posteriors treballs que es relacionen com a “possibles adjudicacions posteriors”; Etapa 2: Projecte bàsic d’arquitectura i instal·lacions

718.104 €

En evaluacion MNAC-2026-150

Servei de producció audiovisual multicanal de la programació d’activitats i exposicions del Museu Nacional d’Art de Catalunya per al període de 14 mesos, amb mesures de responsabilitat social i ambiental

185.000 €

En evaluacion MNAC-2026-151

Redacció de projecte executiu i direcció d’obra de reparació de les patologies constructives de cúpules i torres detectades en les darreres campanyes d’inspecció de l’obra civil de l’edifici Palau Nacional del Museu Nacional d’Art de Catalunya, amb mesures de contractació pública social i ambiental

193.440 €