En evaluacion Servicios

Serveis de tramesa, distribució i lliurament de correspondència, documentació oficial, notificacions administratives i altres per part de l’Ajuntament, tant en l’àmbit local com nacional, així com altres serveis relacionats amb la missatgeria i comunicació institucional. Aquest contracte inclou: • L’enviament de correspondència ordinària i certificada. • L’enviament de notificacions administratives. • Serveis de missatgeria urgent dins el terme municipal i fora d’aquest. • Servei de bustiada d’informació municipal, material informatiu, etc. • Servei de valisa interna entre diferents dependències de l’Ajuntament. Manipulació, custòdia, transport i lliurament de les valises entre les diferents seus que ho necessitin. • Eleccions: enviament dels nomenaments dels membres de mesa. Així mateix, seran objecte del contracte totes les activitats complementàries, addicionals o específiques que requereixin els diferents serveis inclosa la devolució dels avisos de rebut i, si escau, de les cartes certificades o els propis enviaments, quan no pugui efectuar el lliurament a la persona destinatària. Aquests serveis hauran de cobrir les necessitats d’aquest Ajuntament d'acord amb les especificacions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques i ajustant-se a allò que disposa la normativa europea i espanyola vigents. Complementàriament la finalitat del contracte es la promoció del medi ambient.

Expediente: 2026-SE-OH-08

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 64110000.

1.091.700
Presupuesto base
1.569.966
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
64110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 10:04
Fecha límite
18 may 2026, 15:00
Duración
4 años
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (64 en Barcelona)

Abierta N202600484

Servicio de mensajería a nivel nacional

111.404 €

Abierta 2026/00001965T

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, la instal·lació, la integració i la posada en marxa de l’ampliació del sistema de videovigilància intel·ligent (FASE II) existent al municipi de Gavà, així com el servei de manteniment preventiu i correctiu de la infraestructura global (FASE I i FASE II).

592.740 €

Abierta CSE/AH01/1101479302/27/PO

Servicio del plan de comunicación del programa de detección precoz de cáncer de mama del Hospital Universitari Vall d'Hebron

84.958 €

Abierta 2026-SE-OH-23

Servicios necesarios para la renovación, mantenimiento y monitorización de la infraestructura de red LAN deacuerdo con las condiciones y características establecidas en el PPT. Complementariamente es objeto del contrato promover la perspectiva de género con la adopción de un lenguaje inclusivo e igualitario.

1.405.714 €

Abierta 2026 3462

L’objecte del contracte és la prestació del servei de distribució de material informatiu, divulgatiu i de comunicació institucional de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

40.000 €

Abierta CPA26070001

Contracte de serveis de missatgeria per a l’Institut Municipal d’Urbanisme, amb mesures de contractació pública sostenible

13.736 €

Adjudicada X2026002465

Contractació dels serveis de telecomunicacions de l’Ajuntament de Viladecavalls, en el marc del contracte centralitzat de serveis de telecomunicacions formalitzat pel Consorci Localret, corresponent al Lot 1 – Serveis de comunicacions.

69.600 €

Adjudicada CON.EXP2026000063

L’objecte del present plec de clàusules és regular la contractació del servei de recollida, transport i lliurament de correspondència de l’Ajuntament de Manresa, segons el règim que s'indica en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques regulador del contracte. En concret, s’hi inclouen les trameses següents: a) Correu ordinari (àmbit nacional i internacional). b) Correu certificat (àmbit internacional). c) Notificacions administratives (àmbit local i interurbà). d) Paqueteria (àmbit nacional i internacional). e) Paquet lleuger (àmbit nacional).

210.744 €

Formalizada 2025 4296

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comunicació de l'Ajuntament de Parets del Vallès, consistent en la licitació contracte administratiu per a la prestació del servei de “streaming” per tvParets, d’acord amb els requisits que es detallen al plec de prescripcions tècniques particulars.

25.600 €

Formalizada 2025_EXP_F204_0001294-CDRB/2025/0001376

Contracte de serveis de connectivitat a l’Anella científica, així com altres serveis TIC

13.998 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet

Abierta 2026-SE-OH-28

Servei de gestió, dinamització i coordinació dels centres de recursos juvenils Mas Fonollar i Rellotge XXI i del Punt d'Informació juvenil de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

1.265.396 €

Abierta 2026-SE-OH-28

Servicio para la gestión, dinamización y coordinación de los Centros de Recursos Juveniles Mas Fonollar y Rellotge XXI, así como del Punto de Información Juvenil de Santa Coloma de Gramenet. Éste contrato también tiene como objeto, de manera complementaria, el fomento de la ocupación de las personas jóvenes, de las mujeres y de las personas migradas y del fomento de la perspectiva de género a través del uso de un lenguaje inclusivo y no sexista.

575.180 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament del programari informàtic per a la gestió del servei d'ajut a la llar de l'Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet, amb mesures de contractació socialment responsable.

84.108 €

Abierta 2026-SUB-OS-10

Subministrament, instal·lació i manteniment d’un sistema informàtic que doni suport al servei d’atenció domiciliària de l’Ajuntament, amb els objectius que figuren al punt 2 del PPT. Es tracta d’un contracte mixt que conté prestacions de subministraments, el propi programa informàtic, i de serveis, els treballs de consultoria, formació i desenvolupament i configuració, sent la prestació principal el subministrament de l’eina informàtica, que és un 93%, mentre que la part de serveis és un 7%. Complementàriament la finalitat del contracte es promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

40.822 €

Abierta 2026-SE-OS-22

Prestació dels serveis de desenvolupament i manteniment d’una aplicació web destinada a la visualització de les dades relatives al compliment dels plans municipals, d’acord amb les característiques detallades en el PPT.Amb aquesta finalitat, l’empresa adjudicatària haurà de desenvolupar, implementar i optimitzar l’actual model de web municipal de rendició de comptes “Infogovern”, incorporant-hi les millores que requereix aquest contracte, per garantir-ne una millor eficiència, usabilitat i adaptació a les necessitats actuals. Complementàriament és objecte d’aquet contracte promoure la perspectiva de gènere amb l’adopció d’un llenguatge inclusiu i igualitari.

29.478 €