Formalizada Servicios

Serveis de telecomunicacions de la Diputació de Girona i el seu sector públic, ajuntaments, consells comarcals i ens dependents d'aquests, adherits a la contractació centralitzada de la demarcació de Girona

Expediente: 1403-0006/2024

Contrato de servicios formalizado por CONSORCI LOCALRET en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 64200000. Adjudicado el 30 mar 2026 a UTE TDE TME TSOL TIOTBD XXXI. Se recibieron 5 ofertas.

5.671.966
Presupuesto base
8.694.942
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
64200000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 16:05
Fecha límite
28 jul 2025, 17:00
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
UTE TDE TME TSOL TIOTBD XXXI
NIF
U24841884
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

CONSORCI LOCALRET

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 28 jul 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (64 en Girona)

Abierta CSE/AH04/1101481618/26/PO

Servei de transport de mostres biològiques entre el Laboratori Clínic Territorial de Girona i diferents punts de destía l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

31.200 €

En evaluacion 2026037068

L’objecte del contracte és la contractació del servei de retransmissió en directe i per a l’emissora de ràdio municipal dels partits de les competicions del Girona FC, i del primer equip del Bàsquet Girona i el primer equip de l'Spar Girona per a la temporada 2026-27, així com l’elaboració dels continguts informatius posteriors a cada partit per a l’emissora i per a la Xarxa Audiovisual Local i un programa d’actualitat dedicat al bàsquet.

25.632 €

En evaluacion COBS2026/027

Contractació de la prestació de serveis postals

205.591 €

En evaluacion CONC2026000030

Contracte dels Serveis postals, serveis de bustiada sense destinatari i serveis de missatgeria.

99.250 €

Formalizada 2131/2026

Serveis de producció, realització, edició i emissió de programes i serveis multimèdia de l'emissora municipal Ràdio Palamós.

421.566 €

Adjudicada CCS12026000026

Constitueix l’objecte d’aquest contracte els serveis postals de l’Ajuntament d’Olot que inclouen qualsevol servei consistent en la recollida, l’admissió, la classificació, el transport, la distribució i el lliurament d’enviaments postals a l’adreça dels destinataris que, a efectes postals, figuri en els enviaments generats per l’Ajuntament d’Olot, així com la resta d’activitats complementàries addicionals o específiques que es requereixin, atès que no compta amb mitjans propis que puguin realitzar aquests serveis.

199.680 €

Formalizada 2026/138

Licitació per a la contractació dels serveis postals de l'Ajuntament de Begur a través de procediment negociat sense publicitat

54.000 €

Formalizada X2025002547

Contractació dels serveis postals i notificacions administratives de l’Ajuntament de Cassà de la Selva

14.576 €

Formalizada X2026000186

L’objecte del contracte és el servei de recollida, admissió, classificació, distribució i lliurament de diverses publicacions i cartells per donar a conèixer activitats, serveis o informacions d’interès pels domicilis i comerços de Cassà de la Selva.

36.297 €

En evaluacion 2025012839

El contracte té per objecte la prestació dels serveis postals de l’Ajuntament de Girona, amb mesures de contractació pública socials i ambientalment responsables.

1.625.705 €

Más licitaciones de CONSORCI LOCALRET