En evaluacion Servicios

SERVEIS DE SUPORT, MANTENIMENT I ASSISTÈNCIA TÈCNICA INFORMÀTICA I DE TELECOMUNICACIONS

Expediente: 001/2025

L’objecte del present contracte és la contractació prestacions dels serveis manteniment dels sistemes informàtics detallats i l’assistència tècnica.

180.000
Presupuesto base
180.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vilanova i la Geltrú, Barcelona (Cataluña)
Publicación
11 nov 2025, 16:06

Organismo contratante

Neàpolis

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 nov 2025
Anuncio de Pliegos 11 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12

Más licitaciones de Neàpolis

En la misma provincia (Barcelona)