Formalizada Servicios

Serveis de suport i manteniment de l’accés a Convoca, el portal d’ocupació per a l’Administració Pública per a l’Ajuntament de Mollet del Vallès

Expediente: COSE/26023

L'Ajuntament de Mollet del Vallès és usuari de la solució SaaS Convoca, plataforma cloud Portal d'ocupació per a l'Administració Pública, prestada per SAVIA (Bergé-Levrault, SA), titular exclusiva dels drets de propietat intel·lectual i industrial sobre la plataforma. L'objecte del contracte és el manteniment, suport tècnic i continuïtat de l'accés i ús de la plataforma SaaS Convoca per part de l'Ajuntament de Mollet del Vallès, incloent-hi la llicència d'ús, les actualitzacions, el suport funcional i la formació de les persones usuàries, durant la vigència del contracte.

66.000
Presupuesto base
66.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Mollet del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 11:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jun 2026
Anuncio de Formalización 1 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)