Formalizada Servicios

Serveis de suport a l'equip educatiu de l'escola d'adults

Expediente: 2873/2025

Es requereix la contractació d’un servei de suport a l’equip educatiu actual de l’escola d’adults. El personal docent que es contracti haurà de ser capaç de programar, impartir, fer el seguiment i avaluar classes de llengua castellana per a persones estrangeres, en diversos nivells, català d’acollida i anglès de nivell A1.\nA més de les tasques docents, també s’espera que la persona seleccionada col·labori en tasques administratives relacionades amb el funcionament de l’escola d’adults, com ara l’elaboració de llistats, el control d’assistència, entre d’altres.\n

21.450
Presupuesto base
21.450
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Roda de Berà, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2025, 10:53

Organismo contratante

Ajuntament de Roda de Berà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2025
Anuncio de Pliegos 3 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 sep 2025
Anuncio de Formalización 3 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Roda de Berà

En la misma provincia (Tarragona)