Formalizada Servicios

Serveis de subministrament d'àpats per a les escoles bressol gestionades per la Fundació Educativa i Social

Expediente: 1067 (FES)

Servei de subministrament d'àpats amb destí a les escoles bressol gestionades per la Fundació Educativa i Social

767.296
Presupuesto base
767.296
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 sep 2025, 14:31

Organismo contratante

FUNDACIÓ EDUCATIVA I SOCIAL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 sep 2025
Anuncio de Pliegos 8 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 ago 2025
Anuncio de Formalización 8 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:08

Más licitaciones de FUNDACIÓ EDUCATIVA I SOCIAL

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €