Formalizada Servicios

Serveis de redacció i suport en la implantació del Pla Educatiu Local de Sant Quirze del Vallès 2026-2030 i suport en la implantació del Pla Local d'Infància i Adolescència 2025-2030

Expediente: 11/2026/P2CONTR

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sant Quirze del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79421000. Adjudicado el 6 may 2026 a XARXA CONSULTORS SL. Se recibió 1 oferta.

23.204
Presupuesto base
46.408
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79421000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 10:04
Fecha límite
21 abr 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
XARXA CONSULTORS SL
NIF
B63875728
Importe
20.801
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Quirze del Vallès