Serveis de redacció, direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut del projecte per a cobrir una pista poliesportiva, construcció d'un bar, magatzem, escenari i vestidors a Riudarenes

Expediente: X2025000865

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de redacció, direcció d’obra i coordinació de seguretat i salut del projecte per a cobrir una pista poliesportiva, construcció d’un bar, magatzem escenari i vestidors a Riudarenes.

31.360
Presupuesto base
31.360
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Riudarenes, Girona (Cataluña)
Publicación
20 mar 2026, 14:46

Organismo contratante

Ajuntament de Riudarenes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 mar 2026
Anuncio de Pliegos 20 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 mar 2026, 07:30

Más licitaciones de Ajuntament de Riudarenes

En la misma provincia (Girona)