Formalizada Servicios

Serveis de redacció del projecte de reurbanització de la Urbanització Can Jordi, situada a cavall del terme municipal de Riudellots de la Selva i d'Aiguaviva, de l'estudi de seguretat i salut, la direcció de les obres i la coordinació de la seguretat i salut.

Expediente: X2021000533

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Riudellots de la Selva. Lote 1. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 71317200. Adjudicado el 15 feb 2022 a TPF Getinsa Euroestudios SL. Se recibieron 9 ofertas.

107.606
Presupuesto base
107.606
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
71317200
Publicación
13 may 2026, 16:04
Fecha límite
3 nov 2021, 00:59
Duración
6 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
TPF Getinsa Euroestudios SL
NIF
B84840685
Importe
11.395
Ofertas recibidas
9

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 nov 2021
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 feb 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 may 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Riudellots de la Selva