Formalizada Servicios

Serveis de recollida, trasllat, custòdia, préstec, consulta, transferència, destrucció i tractament de la documentació i dels llibres dels tres fons documentals del Departament d'Empresa i Treball: el fons documental de l'Arxiu Central Administratiu, de la Direcció General de Turisme (DG Turisme), i el fons bibliogràfic de la Biblioteca.

Expediente: EMO-2026-74

Contrato de servicios formalizado por Departament d'Empresa i Treball. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 92512000. Adjudicado el 22 ago 2026 a ALIANCE-BROTHER, SL. Se recibieron 4 ofertas.

62.702
Presupuesto base
138.463
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92512000
Publicación
23 abr 2026, 14:07
Fecha límite
11 may 2026, 16:00
Duración
7 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ALIANCE-BROTHER, SL
NIF
B58296955
Importe
40.452
Ofertas recibidas
4

Organismo contratante

Departament d'Empresa i Treball

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2026
Anuncio de Pliegos 23 abr 2026
Fin Plazo Presentación 11 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Departament d'Empresa i Treball