Formalizada Servicios

Serveis de promoció i comunicació del projecte “Catalonia in Venice”, l’acreditació de l’accés a l’exposició per part de la premsa i l’autorització de l’ús del logotip de la Biennal d’Art de Venècia 2026, per la participació de la cultura catalana a la 61a edició de l’esdeveniment.

Expediente: G0833 N-1177/25

Contrato de servicios formalizado por Consorci de l'Institut Ramon Llull. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92521100. Adjudicado el 11 dic 2025 a Fondazione la Biennale di Venezia. Se recibió 1 oferta.

25.000
Presupuesto base
25.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92521100
Publicación
4 mar 2026, 17:41

Adjudicación

Adjudicatario
Fondazione la Biennale di Venezia
NIF
00330320276
Importe
25.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 16:50

Más licitaciones de Consorci de l'Institut Ramon Llull

Formalizada CP00035 N-636/26

Contractació específica d'encàrrec de serveis amb concreció de condicions, en el marc del Sistema dinàmic d'adquisició de serveis de prevenció de riscos laborals (PRL) aliens de la Comissió Central de Subministraments (CCS-2023-13). Inclou la prestació integral del Servei de PRL aliens per a l’IRL, abastant les disciplines tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada, així com les activitats de medicina de treball, els reconeixements mèdics, les activitats específiques desenvolupades per tècnics de PRL, les activitats específiques desenvolupades per unitats bàsiques sanitàries (UBS) i l'elaboració de plans d'autoprotecció (PAU). Es preveu una durada d'un any (set. 2026 - ago. 2027), prorrogable per un altre any (set. 2027 - ago. 2028).

19.044 €

Formalizada CP00054 N-1415/26

Lloguer de l’espai de l’estand de l’Institut Ramon Llull a la Fira del Llibre de Londres (London Book Fair), edició 2027, a l'entitat organitzadora de l'esdeveniment, Reed Exhibitions Ltd.

25.443 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Producció espectacles musicals teatre Olympia 2026

59.338 €

Formalizada CP00034 N-537/26

Servei de producció i regidoria d'espectacles musicals al teatre Olympia de París a l'11 d'octubre de 2026.

59.338 €

Formalizada CP00054 N-1354/26

Servei dels espectacles musicals de Maria del Mar Bonet i Borja Penalba al Teatre Olympia de París diumenge 11 d’octubre de 2026

27.750 €