En evaluacion Servicios

SERVEIS DE PALETERIA I OBRA CIVIL DE PETITA ENVERGADURA PER A AIGÜES DE BLANES

Expediente: C-19/2026

Constitueix l'objecte del present contracte la prestació del servei de realització de treballs de paleteria i obra civil de petita envergadura que Aigües de Blanes, S.A. (ABSA) pugui requerir en situacions d'acumulació d'averies, d'increment extraordinari de sol·licituds d'instal·lació d'escomeses d’impossible planificació i, en definitiva, per poder fer front a períodes de d’acumulació de tasques mitjançant la posada en funcionament d'una organització productiva autònoma i independent per part de l'empresa contractista, que inclou la mobilització de personal propi especialitzat i dels mitjans materials i tècnics necessaris per a la correcta execució de les actuacions encomanades.

431.200
Presupuesto base
431.200
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Blanes, Girona (Cataluña)
Publicación
1 jul 2026, 15:16

Organismo contratante

Aigües de Blanes, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Aigües de Blanes, SA

En la misma provincia (Girona)