Formalizada Servicios

Serveis de manteniment de les instal·lacions dels edificis municipals

Expediente: X2025003337

La prestació pretén satisfer les necessitats del servei de manteniment de les instal·lacions dels edificis municipals següents: 1. Ajuntament, oficina Policia de proximitat, Jutjat de Pau 2. Arxiu municipal 3. Biblioteca 4. Can Felló 5. Centre Cívic Can Trinxeria 6. Escola de Música i Capella 7. Teatre La Societat 8. Casal d'avis 9. Llar d'infants El Bressol 10. Escola Sant Jordi 11. Àrea de Seguretat i Via pública 12. Bar Pista Jardí 13. Serveis Socials 14. Pavelló municipal vell 15. Pavelló municipal nou, Espai polivalent 16. Camp de futbol 17. Espai Coworking 18. Piscina i Espai jove 19. Casal d'avis urbanització MRP 20. Vestuaris zona esportiva urbanització MRP 21. Magatzem Banc dels aliments

186.066
Presupuesto base
186.066
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Maçanet de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
8 ene 2026, 09:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 ene 2026
Anuncio de Pliegos 8 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 nov 2025
Anuncio de Formalización 8 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva

En la misma provincia (Girona)