Formalizada Servicios

SERVEIS DE MANTENIMENT DE DIFERENTS ZONES VERDES DEL MUNICIPI D’IGUALADA, MITJANÇANT L’OCUPACIÓ DE PERSONES AMB DISCAPACITAT AMB ESPECIALS DIFICULTATS PER A LA SEVA INCLUSIÓ LABORAL

Expediente: 44/2026

Serveis de manteniment de diferents zones verdes del municipi d’Igualada, mitjançant l’ocupació de persones amb discapacitat amb especials dificultats per a la seva inclusió laboral

879.372
Presupuesto base
879.372
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Igualada, Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 11:00

Organismo contratante

Ajuntament d'Igualada

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jul 2026
Anuncio de Formalización 16 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jul 2026, 12:11