Abierta Sin plazo publicado Servicios

Serveis de manteniment correctiu i evolutiu del sistema de gestió de Recursos Humans ( META4 PEOPLENET) de l'Ajuntament de Girona

Expediente: 2026005440

L'objecte del contracte és la contractació, mitjançant procediment obert simplificat abreujat , per part de l'Ajuntament de Girona dels serveis de suport i de manteniment correctiu i evolutiu del sistema de gestió de Recursos Humans ( Meta4 Peoplenet) pel període d’1 any . Els serveis requerits es regulen al plec de prescripcions tècniques i es basen en: - Instal·lació de millores tecnològiques - Adequació de l'entorn operatiu - Manteniment correctiu i evolutiu

59.625
Presupuesto base
59.625
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
19 feb 2026, 10:22
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 feb 2026
Anuncio de Pliegos 19 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:16

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)