SERVEIS DE LLOGUER DE GRADES, MUNTATGE I DESMUNTATGE, AIXÍ COM EL MUNTATGE I DESMUNTATGE DE LES BUTAQUES PROPIETAT DE LA FUNDACIÓ, PER A LA 59 EDICIÓ DEL SITGES 2026 - FESTIVAL INTERNACIONAL DE CINEMA FANTÀSTIC DE CATALUNYA

Expediente: 10/2026

Serveis de lloguer de grades, incloent-hi el seu muntatge, manteniment i desmuntatge, així com el muntatge i desmuntatge de les butaques propietat de la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya, per a la celebració de la 59 edició del Sitges 2026 – Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc a Sitges del 8 al 18 d’octubre de 2026.

23.450
Presupuesto base
23.450
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Sitges, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 23:06

Organismo contratante

Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:11