En evaluacion Servicios

Serveis de la diagnosi estructural de l’edifici de l’antiga Tabacalera per al trasllat de l'Escola i Conservatori de Música de la Diputació a Tarragona

Expediente: 8004330008-2026-0003372

L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis d’assistència tècnica necessaris per a realitzar la diagnosi estructural i la redacció del corresponent informe tècnic relatiu al sector de l’edifici de l’antiga Tabacalera que ha d’ubicar l’Escola i Conservatori de Música de la Diputació a Tarragona (ECM)

25.668
Presupuesto base
25.668
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 may 2026, 17:28

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)