Adjudicada Servicios

Serveis de gestió i desenvolupament del manteniment (funcions 1,2 i 3 de l’entitat encarregada del manteniment (EEM) d’acord amb el Reglament (UE) 2019/779) per a les unitats de la Sèrie 312 de la Línia Lleida-Terrassa (Ref: PO52/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000198

Contrato de servicios adjudicado por FGCRAIL, SA en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 50221000. Adjudicado a Erion Mantenimiento Ferroviario, S.A.. Se recibió 1 oferta.

820.875
Presupuesto base
820.875
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50221000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
12 may 2026, 10:04
Fecha límite
12 jun 2026, 14:00
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
Erion Mantenimiento Ferroviario, S.A.
NIF
A84916287
Importe
759.437
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

FGCRAIL, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 12 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (50 en Lleida)

Abierta 2026 LEDA CPUB SER 06

Servei de manteniment de les instal·lacions elèctriques d'alta tensió i sistema de gestió d'instal·lacions de l'aeroport de Lleida-Alguaire

44.840 €

Abierta 2026-0229-OSE

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

5.122.725 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000271

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

285.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0008

L’objecte del contracte inclou totes les tasques de reparacions d’urgències i incidències que puguin ocórrer dintre de la xarxa de semàfors de Lleida. S’inclouen tot tipus d’incidències (accidents, vandalisme, per causes meteorològiques, etc...) L’ adjudicatari hauran de tenir disponibilitat de realitzar les actuacions en un termini màxim de 24 hores, excepte en casos urgents que es realitzaran de forma immediata (2 hores màxim) des de la seva notificació.

14.960 €

En evaluacion 001/2026/4484/I264

L’objecte del contracte es basa en la prestació del servei de manteniment i conservació dels sistemes de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendis, sistema de detecció d’incendis, polsadors, alarma i la senyalística corresponent) i de centrals d’intrusió dels edificis municipals de l’Ajuntament de Tàrrega, especificats a l’annex 1.

33.615 €

Adjudicada ICSOL-2026-16

MRU/LCA - Serveis de manteniment de les estacions de bombament dels sistemes de reg, hidrants i aigües pluvials del sector Vinyes del Mig del municipi de Bell-lloc d'Urgell

11.433 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000255

Servei de manteniment dels llacs d’innivació de les explotacions d’FGC Turisme (Ref. POS103/26)

89.552 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

Adjudicada 001/2026/4044/i264.

a. Retirada dels vehicles abandonats del dipòsit municipal, incloent les operacions de càrrega i manipulació necessàries. b. Transport de vehicles fins a un centre autoritzat de tractament de vehicles fora d’ús. c. Recepció, descontaminació i tractament dels vehicles conforme a la normativa vigent en matèria de residus i, en particular, de vehicles fora d’ús. d. Gestió del desballestament dels vehicles, incloent la valorització, reutilització o eliminació dels materials resultants. e. Tramitació de la baixa definitiva dels vehicles davant la Direcció General de Trànsit (DGT), així com la gestió documental associada. f. Alienació dels vehicles o dels seus components, si escau, d’acord amb la normativa aplicable. g. Qualsevol altra actuació necessària per a la correcta gestió integral dels vehicles abandonats, d’acord amb la normativa sectorial vigent.

Más licitaciones de FGCRAIL, SA