En evaluacion Servicios

Serveis de Fotografia

Expediente: 15013700

Servei de fotògrafs que abasteixi a tota la companyia en els actes i esdeveniments corporatius, així com en aquelles necessitats destinades a la comunicació i difusió d'activitats de l'àrea i del Grup TMB.

446.281
Presupuesto base
223.140
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 06:12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 12:10