Formalizada Servicios

Serveis de distribució de productes de comunicació de la Gerència d'Àrea de Seguretat, Prevenció i Convivència (cartells, flyers i similars), d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible, desglossat en 2 lots.

Expediente: 001_26002359

Serveis de distribució de productes de comunicació de la Gerència d'Àrea de Seguretat, Prevenció i Convivència (cartells, flyers i similars), d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible, desglossat en 2 lots.

19.856
Presupuesto base
8.260
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 jun 2026, 16:54

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jun 2026
Anuncio de Pliegos 4 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 ago 2026
Anuncio de Formalización 1 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)