En evaluacion Servicios

SERVEIS DE DE MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU DE LES INSTAL·LACIONS DE CLIMATITZACIÓ I VENTILACIÓ DELS EQUIPAMENTS ADSCRITS A BADALONA CULTURA, S.L.

Expediente: BC2026_CON12

El present contracte té per objecte la prestació del servei de manteniment preventiu, correctiu i d’assistència tècnica de les instal·lacions de climatització i ventilació dels equipaments adscrits a Badalona Cultura SL.

195.600
Presupuesto base
195.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Badalona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 17:24

Organismo contratante

Badalona Cultura, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:12

Más licitaciones de Badalona Cultura, SL

En la misma provincia (Barcelona)