Formalizada Servicios

Servei de creació, adaptació i execució d’activitats pedagògiques

Expediente: 006_26001758

Servei de creació, adaptació i execució d’activitats pedagògiques sobre història i patrimoni de Barcelona que organitza el museu d’història de Barcelona destinades tant a públic general com escolar i d'assessorament i coordinació de projectes

98.015
Presupuesto base
32.795
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2026, 13:44

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2026
Anuncio de Pliegos 2 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 ago 2026
Anuncio de Formalización 1 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:13