Abierta 21 sep 2026 (19d 8h) Servicios

Serveis de consultoria per a l’anàlisi i propostes d'evolució del model de gestió de dades de Barcelona Activa (Exp. 65-26)

Expediente: 65-26

Contrato de servicios publicado por Tractament i Selecció de Residus, S.A. en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 meses. Categoría CPV 79000000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

19.855
Presupuesto base
23.826
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 16:00
Fecha límite
21 sep 2026, 14:00 (19d 8h)
Duración
5 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 19 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Abierta Exp. 1135/2026

Licitació del servei gestió de nòmines, fiscal i seguretat social del personal de l'Ajuntament de Caldes d'Estrac

27.440 €

Abierta 3085-2949/2026

Aquest contracte té per objecte la prestació integral del Servei d’assessorament en matèria de consum, que comprèn el conjunt d’actuacions adreçades a la informació, orientació, formació i defensa dels drets de les persones consumidores i usuàries.

99.172 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2701/2026

Control de la zona d’aparcament regulat a la via pública amb estacionament limitat (zona vermella), amb la finalitat de fomentar la rotació de vehicles i facilitar l’accés als establiments comercials del municipi, mitjançant la limitació del temps màxim d’estada a una hora i mitja.

138.376 €

Abierta 2026_118

L'objecte del contracte és el servei de gestió de les xarxes socials del Consorci de Turisme del Baix Llobregat. Inclou l’actualització, dinamització, promoció, publicitat i l'anàlisi d'aquests perfils.

30.262 €

Abierta COM/2026/20

- Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell - Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming. - Captació d’imatges aèries amb dron.

84.741 €

Abierta BCN-176/2026

Servicio De Información Y De Atención A Pasajeros Y Usuarios En El Aeropuerto Josep Tarradellas Barcelona-El Prat

531.045 €

Abierta 001_26002477

Serveis de producció, regidoria, coordinació tècnica, execució i difusió d¿activitats culturals al Districte de Sarrià - Sant Gervasi durant els anys 2026 a 2027

115.818 €

Más licitaciones de Tractament i Selecció de Residus, S.A.