En evaluacion Servicios

Serveis de consergeria de les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Girona.

Expediente: 2025056322

El contracte té per objecte la prestació dels serveis de consergeria de les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Girona, que es relacionen a continuació: - Complex Esportiu de Palau - Piscina de Santa Eugènia - Can Gibert del Pla - Zona Esportiva de la Devesa - Pavelló de Santa Eugènia - Pavelló de Santa Eugènia – Montfalgars - Pavelló del Pont Major - Pavelló de Vila Roja - Camp de futbol de Vila-Roja Els serveis de consergeria de les instal·lacions esportives es portaran a terme de dilluns a diumenge seguint els horaris de cada instal·lació, tal com s’especifica en el Plec de Prescripcions Tècniques ( PPT).

1.921.757
Presupuesto base
1.921.757
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
13 ene 2026, 10:22

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ene 2026
Anuncio de Pliegos 13 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 abr 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)