Adjudicada Servicios

Serveis d'avaluació de polítiques actives d'ocupació promoguts pel Servei Públic d'Ocupació de Catalunya finançats per la conferència sectorial d'ocupació, del Conveni Interadministratiu pel desenvolupament del Conveni Marc per l'assoliment d'un model integral de polítiques actives d'ocupació a la ciutat de Barcelona i del fons del pacte d'estat contra la violència de gènere.

Expediente: SOC-2026-103

Contrato de servicios adjudicado por Servei d'Ocupació de Catalunya (SOC). Lote 1. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 79419000. Adjudicado a Empresa B82498650. Se recibieron 4 ofertas.

107.260
Presupuesto base
107.260
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79419000
Publicación
29 abr 2026, 14:08
Fecha límite
15 may 2026, 16:00
Duración
4 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Empresa B82498650
NIF
B82498650
Importe
16.036
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2026
Anuncio de Pliegos 29 abr 2026
Fin Plazo Presentación 15 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 06:22

Más licitaciones de Servei d'Ocupació de Catalunya (SOC)