Serveis d’assistència tècnica per l’acompanyament i assessorament als municipis en la constitució de comunitats energètiques renovables locals, en les províncies de Tarragona i Lleida, per part de la Fundació Municipalista d’Impuls Territorial
Expediente: 01.2025
Serveis d’assistència tècnica per l’acompanyament i assessorament als municipis en la constitució de comunitats energètiques renovables locals per part de la Fundació Municipalista d’Impuls Territorial, en les províncies de Tarragona i Lleida
49.000€
Presupuesto base
24.500€
Valor estimado
Detalles
- Procedimiento
- Abierto simplificado
- Lugar de ejecución
- Catalunya (Cataluña)
- Publicación
- 23 jul 2025, 11:54
Organismo contratante
Estado del procedimiento
Anuncio de Licitación
23 jul 2025
Anuncio de Pliegos
23 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
28 may 2025
Anuncio de Formalización
23 jul 2025