Formalizada Servicios

Serveis d'assistència tècnica integrada dels sistemes informàtics de les depèndencies municipals de l'Ajuntament de Premià de Mar

Expediente: LIC-PSM-03-2024

Contractació conjunta dels serveis d'assistència tècnica integrada dels sistemes informàtics de les\ndepèndencies municipals de l'Ajuntament de Premià de Mar i l'empresa municipal Premià Serveis Municipals SLU

26.250
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Premià de Mar, Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 oct 2024, 16:09

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 oct 2024
Anuncio de Pliegos 30 oct 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 oct 2024
Anuncio de Formalización 30 oct 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17