En evaluacion Servicios

SERVEIS D’ACTIVITATS DIRIGIDES DE L’ÀREA D’ESPORTS DE L’AJUNTAMENT D’OLOT

Expediente: CCS12026000037

Constitueix l’objecte d’aquest contracte la prestació dels serveis d’activitats dirigides de l’Àrea d’Esports de l’Ajuntament. Els serveis a dur a terme es detallen en el plec de prescripcions tècniques. El contracte es dividirà en els següents lots: Lot 1: Gimnàstica de Manteniment Lot 2: Pilates + Hipopressius Lot 3: Ioga

55.141
Presupuesto base
8.548
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
3 jun 2026, 14:10

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jun 2026
Anuncio de Pliegos 3 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)