Formalizada Servicios

Serveis d'accés i manteniment a l'espai web de gestió de Recursos Humans de Foment de Terrassa, SA

Expediente: FOMENT 4/2021

Servei d'accés i manteniment de l'espai web de gestió de Recursos Humans de Foment de Terrassa, SA (softwhare.com)

13.680
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 oct 2021, 12:00

Organismo contratante

Foment de Terrassa SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 oct 2021
Anuncio de Pliegos 29 oct 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 oct 2021
Anuncio de Formalización 29 oct 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19

Más licitaciones de Foment de Terrassa SA

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €