Formalizada Servicios

Serveis consistents en gestió i assessorament laboral del Grup d'Empreses Municipals de Viladecans

Expediente: 177.25

Gestió i assessorament laboral del Grup d'Empreses Municipals de Viladecans, consistents en: \n•\tConfecció i estudi de rebuts de salari\n•\tConfecció fitxer amb format que es determini en cada moment pel pagament de nòmines mitjançant transferència bancària.\n•\tInformació mensual del cost del personal per treballador i empresa\n•\tActualització convenis col·lectius i càlcul d’endarreriments\n•\tConfecció de liquidació de quitances i liquidacions de contracte\n•\tSuport jurídic d’assessorament mitjançant consultes verbals i escrites.\n•\tElaboració i assessorament en matèria de plans d’igualtat, prevenció d’ assetjament laboral i seguiment\n•\tAssessorament en matèria de negociació col·lectiva i seguiment.\nQualsevol altres qüestions laborals i socials que puguin requerir la gestió o assessorament d'un profesional a l'àmbit de les relacions laborals.

74.090
Presupuesto base
74.090
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Viladecans, Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 abr 2025, 17:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 abr 2025
Anuncio de Pliegos 14 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 abr 2025
Anuncio de Formalización 14 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Viladecans Grup d'Empreses Municipals, SL

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €