Formalizada Servicios

Serveis auxiliars d’informació i control d’accés de vehicles a les cales de Roses situades al Parc Natural de Cap de Creus

Expediente: 2025/001038

Els Serveis Auxiliars d’informació i control de l’accés de vehicles a les platges i Cales del PN de Cap de Creus a Roses (sense que comporti la realització d’accions coactives ni de control d’identitat ni d’efectes personals) en el punt de control situat a la carretera de Montjoi (a l’alçada de l’espai anomenat Torre del Sastre), durant la temporada d’estiu 2025, en el període comprès entre l’ 1/7 i el 31/8 en horari de 10:30 a 16 h\n

40.131
Presupuesto base
40.131
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
29 ago 2025, 09:06

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 ago 2025
Anuncio de Pliegos 29 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jun 2025
Anuncio de Formalización 29 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)