En evaluacion Servicios

Serveis auxiliars de suport al funcionament i activitats dels edificis i equipaments adscrits als districtes de l’Ajuntament de Barcelona, reservada la participació a Centres Especials de Treball d’Iniciativa Social i Empreses d’Inserció, amb mesures de contractació pública sostenible.

Expediente: 001_26002056

Serveis auxiliars de suport al funcionament i activitats dels edificis i equipaments adscrits als districtes de l’Ajuntament de Barcelona, reservada la participació a Centres Especials de Treball d’Iniciativa Social i Empreses d’Inserció, amb mesures de contractació pública sostenible.

5.771.886
Presupuesto base
586.528
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 15:32

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)