Formalizada Servicios

Serveis auxiliars de control per l’Hospital Universitari Sant Joan de Reus i centres d’atenció primària de l’EDP SSJRBC

Expediente: 0565/25

Contractació reservada a Centres Especials de treball d’iniciativa social, dels serveis auxiliars de control per l’Hospital Universitari Sant Joan de Reus i centres d’atenció primària de l’EDP Salut Sant Joan de Reus – Baix Camp.

1.096.164
Presupuesto base
1.096.164
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2025, 16:21

Organismo contratante

Salut Sant Joan de Reus - Baix Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2025
Anuncio de Pliegos 22 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 may 2025
Anuncio de Formalización 22 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11