Formalizada Servicios

Servei sanitari de revisió ginecològica (i serveis complementaris de mamografia i/o ecografia, sota criteri mèdic) i de revisió urològica anual del personal del Consell Comarcal, conforme al compromís de l'entitat recollit a l’art. 52 de l’Acord regulador de condicions de treball de les empleades i els empleats públics del Consell Comarcal del Vallès Occidental, fruit de la negociació mantinguda amb els representants del personal.

Expediente: 1820/2025

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Vallès Occidental en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 85121292. Adjudicado el 8 may 2026 a POLICLÍNICA TRETON, S.L.. Se recibió 1 oferta.

20.010
Presupuesto base
40.021
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
85121292
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 mar 2026, 04:10
Fecha límite
30 mar 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
POLICLÍNICA TRETON, S.L.
NIF
B60552890
Importe
20.010
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 mar 2026
Anuncio de Pliegos 14 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 8 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 01040604/2026/21

Contractació de la prestació del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana de l’Ajuntament de Sant Pere de Ribes, d’acord amb aquest plec de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques. Els objectius del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana seran els següents: • Oferir un recurs gratuït per a la ciutadania del municipi que vulguin trobar una solució alternativa als conflictes al sistema judicial. • Promoure i facilitar el dret de la ciutadania de resoldre els seus propis conflictes. • Activar dins la xarxa sociocomunitària un projecte que fomenti i afavoreixi la convivència i la cultura de la pau i el diàleg entre tota la ciutadania. • Vetllar per la implementació adequada del servei a nivell de suport tècnic i logístic. • Fomentar la convivència i la comunicació dels ciutadans i ciutadanes del municipi per tal de millorar les relacions interpersonals. • Potenciar la corresponsabilitat i la participació activa de la ciutadania en la gestió i resolució dels conflictes que els afecten. • Millorar el diàleg entre les persones i els diferents col·lectius deSant Pere de Ribes acceptant que el conflicte comporta canvi i és constructiu. • Instal·lar el diàleg com a forma alternativa de resolució de conflictes basada en el respecte i la igualtat. • Gestió de la reeducació a través, entre d’altres, de programes de mesures comunitàries alternatives a la sanció. • Oferir unes infrastructures mínimes de confidencialitat i atenció personalitzada que garanteixin el procés de mediació (professional adequat, despatx equipat, normativa de funcionament clara, codi deontològic...). • Formar els agents derivadors i els col·lectius interessats sobre el procés de mediació. • Fer pedagogia de la mediació. • Afavorir la reflexió sobre els conflictes i la posterior recerca d’acords negociats i satisfactoris per les dues parts. • Millorar les circumstàncies conflictives que porten al detriment de la convivència • Evitar i prevenir

117.174 €

Abierta 906675/26

Servei consistent en la realització de les revisions oftalmològiques al personal de l’AMB, IMET i IMPSOL

27.120 €

Abierta 2025/6818

Servicio de recogida de animales de compañía y gestión de las colonias de gatos ferales

109.050 €

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Occidental

Abierta 2002/2026

Execució de les obres descrites al “Projecte bàsic i d’execució de reforma i rehabilitació de l’edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (fase 1 substitució de la coberta)”, redactat per l’equip de la UTE COR ASSOC S.L. i ESTUDI PSP ARQUITECTURA S.L.P., amb NIF U72916125 i signat per qui la representa legalment, l’arquitecte Ramon Torrents, col·legiat COAC número 28.154-9. La coberta de l’edifici de Mercavallès presenta un estat de deteriorament que compromet les condicions de seguretat, estanquitat i conservació de l’equipament, fent insuficients les actuacions de manteniment ordinari. Així mateix, la coberta conté materials amb contingut d’amiant, la retirada dels quals s’alinea amb les recomanacions i objectius de la Unió Europea en matèria de salut pública i seguretat, que insten a eliminar l’amiant dels edificis públics abans de l’any 2028.

4.424.444 €

Abierta 2002/2026

Execució de les obres definides al projecte bàsic i d'execució de reforma i rehabilitació de l'edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (Fase 1 Substitució de la coberta)

4.424.444 €

Formalizada 2206/2026

La prestació objecte del contracte consisteix en el servei de transport escolar no obligatori del Vallès Occidental, gestionat pel Consell Comarcal del Vallès Occidental, per a les rutes objecte del LOT 3. El servei es prestarà tots els dies lectius del calendari escolar que el Departament d’Educació i Formació Professional estableixi per a cada curs, en el servei d’anada al matí i de tornada a la tarda.

369.181 €

Adjudicada 2403/2026

Assegurança Responsabilitat Càrrecs electes i personal al servei del CCVOC

5.390 €

Adjudicada 1822/2026

Licitació del servei de transport escolar obligatori del Vallès Occidental, curs 2026-2027 i següents. LOT 4, 7 i 16

457.987 €