Adjudicada Servicios

servei que consisteix en la prestació del servei de gestió i control de les colònies de gats del municipi.

Expediente: X2025007477

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85200000. Adjudicado a GESTIO DE RESIDUS I BIODIVERSITAT SL. Se recibieron 2 ofertas.

9.251
Presupuesto base
20.353
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
85200000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
26 feb 2026, 15:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
GESTIO DE RESIDUS I BIODIVERSITAT SL
NIF
B65451759
Importe
9.251
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 mar 2026, 04:10

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 01040604/2026/21

Contractació de la prestació del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana de l’Ajuntament de Sant Pere de Ribes, d’acord amb aquest plec de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques. Els objectius del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana seran els següents: • Oferir un recurs gratuït per a la ciutadania del municipi que vulguin trobar una solució alternativa als conflictes al sistema judicial. • Promoure i facilitar el dret de la ciutadania de resoldre els seus propis conflictes. • Activar dins la xarxa sociocomunitària un projecte que fomenti i afavoreixi la convivència i la cultura de la pau i el diàleg entre tota la ciutadania. • Vetllar per la implementació adequada del servei a nivell de suport tècnic i logístic. • Fomentar la convivència i la comunicació dels ciutadans i ciutadanes del municipi per tal de millorar les relacions interpersonals. • Potenciar la corresponsabilitat i la participació activa de la ciutadania en la gestió i resolució dels conflictes que els afecten. • Millorar el diàleg entre les persones i els diferents col·lectius deSant Pere de Ribes acceptant que el conflicte comporta canvi i és constructiu. • Instal·lar el diàleg com a forma alternativa de resolució de conflictes basada en el respecte i la igualtat. • Gestió de la reeducació a través, entre d’altres, de programes de mesures comunitàries alternatives a la sanció. • Oferir unes infrastructures mínimes de confidencialitat i atenció personalitzada que garanteixin el procés de mediació (professional adequat, despatx equipat, normativa de funcionament clara, codi deontològic...). • Formar els agents derivadors i els col·lectius interessats sobre el procés de mediació. • Fer pedagogia de la mediació. • Afavorir la reflexió sobre els conflictes i la posterior recerca d’acords negociats i satisfactoris per les dues parts. • Millorar les circumstàncies conflictives que porten al detriment de la convivència • Evitar i prevenir

117.174 €

Abierta 906675/26

Servei consistent en la realització de les revisions oftalmològiques al personal de l’AMB, IMET i IMPSOL

27.120 €

Abierta 2025/6818

Servicio de recogida de animales de compañía y gestión de las colonias de gatos ferales

109.050 €

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Abierta X2026002981

regulació del procediment per a l’adjudicació del contracte administratiu mixt de subministrament, instal·lació, parametrització (inclou migració de dades) i manteniment d’un sistema d’informació que permeti la gestió integrada dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada, adaptat al marc normatiu legal i que inclogui la migració de dades, formació i suport d’operacions en cada moment utilitzant les noves tecnologies disponibles. El contracte de subministrament i serveis, inclourà: - El subministrament de les llicències de programari necessàries per a la implantació dels mòduls objecte del contracte, en una plataforma comuna, així com el maquinari vinculat amb els mateixos amb la mateixa finalitat i han d’oferir desplegament flexible. - El servei s’oferirà en modalitat SaaS multi-instància en núvol del proveïdor, amb alta disponibilitat i backup automàtics. - Possibilitat de migrar el sistema a On-premise (en entorns Windows) si l’Ajuntament ho creu necessari. - Els serveis de migració, implantació, parametrització i formació necessaris per poder passar de les solucions actuals a la nova plataforma unificada de manera efectiva, així com els serveis d’infraestructura i suport d’operació necessaris per a la seva explotació en núvols públic durant el període d’execució del contracte, assumint per part de l’adjudicatari tots els costos (emmagatzematge, recursos humans, allotjament, etc.) que pugui implicar oferir el sistema en aquesta modalitat. Les característiques del contracte, així com les condicions en que ha de realitzar-se, venen determinades en el PPT.

70.050 €

Abierta X2026003085

servei de neteja i manteniment de la xarxa de clavegueram municipal de Sant Joan de Vilatorrada, d’acord amb les determinacions del present plec de clàusules administratives particulars i del plec de prescripcions tècniques. La descripció de les funcions principals i característiques de les tasques a realitzar estan descrites i definides en el PPT.

48.516 €

Abierta X2026000129

Contractació del servei de prevenció de riscos laborals aliè de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial Data. 09/01/2026

58.565 €

Abierta X2026002981

Contractació mixta pel subministrament i el servei de manteniment del programari de gestió integral dels recursos humans de l’Ajuntament i del Patronat Municipal Assistencial de Sant Joan de Vilatorrada

89.454 €