Adjudicada Servicios

SERVEI PER LA VIGILÀNCIA I PROTECCIÓ DEL MUSEU DEL BARROC I ESDEVENIMENTS DIVERSOS

Expediente: LIC2026/03

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de seguretat i protecció del Museu del Barroc de Catalunya, ubicat a la Plaça de Sant Ignasi número 14-16, així mateix, els serveis de vigilància i seguretat de diversos esdeveniments al llarg de l’any, gestionats per l’empresa pública Manresana d’Actius Turístics, Museus i Fires, S.A.

198.787
Presupuesto base
43.564
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Manresa, Barcelona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2026, 12:46

Organismo contratante

Manresana d'Actius Turístics, Museus i Fires, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2026
Anuncio de Pliegos 19 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:12