Adjudicada Servicios

Servei per la impartició de tres programes: mentoria socioeducativa, taller de suport i acompanyament educatiu (TSAE) i taller de creació artística de música urbana

Expediente: X2025036201

El desenvolupament del Servei per la impartició de tres programes: mentoria socioeducativa, taller de suport i acompanyament educatiu (TSAE) i taller de creació artística de música urbana segons descripció i condicions descrites al Plec de prescripcions elaborat per la Sra. Ana Rabal Fernández, tècnica en substitució de la TAE d’Educació i Ocupació

168.784
Presupuesto base
27.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Cambrils, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 ago 2025, 15:14

Organismo contratante

Ajuntament de Cambrils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2025
Anuncio de Pliegos 28 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11