Formalizada Servicios

Servei per la dinamització de la Comunitat Emprenedora del projecte Reus Espais Vius

Expediente: CONSER-0319/2025

L'objecte és la contractació de la prestació del servei de dinamització de la Comunitat Emprenedora del projecte Reus Espais Vius. Mitjançant trobades, sessions formatives, sessions d’innovació creativa, vol ser un punt de partida per generar sinergies així com visibilitzar les diferents pràctiques que s’estan duent a terme per part de les empreses creades arrel del projecte Reus Espais Vius i les empreses ja existents anteriors al projecte.

9.500
Presupuesto base
9.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 dic 2025, 10:32

Organismo contratante

Ajuntament de Reus

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 dic 2025
Anuncio de Pliegos 19 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 dic 2025
Anuncio de Formalización 19 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Reus

Abierta CONSER-0236/2026

L’objecte de la present licitació és la contractació dels serveis corresponents a l’establert a l’apartat 2.1.1 del projecte i plec tècnic del ‘’PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY’’, que són les facultats, serveis i responsabilitats del control de l'execució durant la fase d’implantació del projecte estimat en 4 mesos següents: - Desenvolupar les tasques de control de l’execució i correcta realització del «PROJECTE REUS SMART MOBILITY AND SECURITY», i sobre la forma i condicions en què s’haurà d’executar la implantació de cada unitat del projecte. Serà responsabilitat seva la direcció i supervisió de tots els treballs executats, ja sigui directament o mitjançant els seus representants, exercint una autoritat tècnica completa i indiscutible, fins i tot en aquells aspectes no contemplats explícitament, i en relació tant amb les persones com amb els mitjans materials implicats. - Totes les instal·lacions compreses en la implantació del projecte s’executaran conforme als terminis aprovats i a les instruccions emeses pel control de l’execució, que resoldrà les qüestions relatives a la interpretació de terminis i condicions d’execució, proporcionant al contractista tota la informació necessària per garantir el correcte desenvolupament de la implantació del projecte. - Abans de l’inici d’implantació del projecte, es durà a terme el seu replanteig en tots els aspectes, amb la presència del control d’execució i del contractista o les persones en qui deleguin, aixecant-se l’acta corresponent que en deixarà constància formal. - Haurà de realitzar totes les actes i certificacions necessàries: acta de replanteig inicial, actes d’execució, certificacions mensuals o documents acreditatius de la prestació realitzada, etc. Addicionalment també haurà de realitzar les tasques previstes en el Plec de Clàusules Administratives Particulars.

10.500 €

Abierta CONSER-0236/2026

Servei de control de l’execució de la implantació del «projecte Reus Smart Mobility and Security» de sistemes de lectors de matrícula pel control i millora de mobilitat sostenible i la seguretat viària.

10.500 €

Abierta CONOBR-0215/2026

Obres de reforma de la casa dels mestres

95.961 €

Abierta CONOBR-0215/2026

El present contracte d'obres públiques té per objecte l’execució de les obres descrites en els projectes següents: - «Projecte de millora del bany, paviment i acabat de parets d’habitatge en planta baixa. Passeig Mata, 3, escala A, baixos 2a – 43202 Reus» i «Projecte de reforma del bany, cuina i instal·lació elèctrica en planta primera. Passeig Mata, 3, escala A, 1r 2a-43202 Reus», aprovats inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 9 d’abril de 2026 i esdevinguts aprovats amb caràcter definitiu en data 11 de maig de 2026. - «Projecte de reparacions puntuals de coberta i fusteries exteriors en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social (Passeig Mata nº 3 – 43202 Reus)», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 10 d’abril de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 12 de maig de 2026. - «Projecte d’arranjament d’instal·lació general de sanejament en edifici plurifamiliar d’habitatge per a lloguer social al Passeig Mata núm. 3 de Reus», aprovat inicialment per Decret de la Regidora delegada de l’Àrea d’Urbanisme i Habitatge, de data 26 de febrer de 2026 i esdevingut aprovat amb caràcter definitiu en data 27 d’abril de 2026.

87.237 €

Abierta M-318

Transmissió de l’autorització núm. 60448

10.000 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €